?

Log in

Концертные фото UA

Концерты в Украине / наши за границей

Journal Info

guitar
Name
Концертные фотографии

View

Navigation

Skipped Back 10

July 25th, 2009photo by Сергей  shved  Новицкий
Read more...Collapse )

June 12th, 2009Офіційний фотоматеріал мистецької акції „Вітер Століть”, спільного туру гуртів „ТЕЛЬНЮК: Сестри” та „КОМУ ВНИЗ”, відзнятий у Одесі, Херсоні, Кривому Розі, Сумах, Харкові, Дніпропетровську у 2008 році.

більше:
тутsestry_telnyuk 

June 11th, 2009

Свою третю, одноймену платівку музиканти, як і обіцяли, презентували в малій залі Палацу Україна. Вечір п'ятого літнього дня сам по собі особливо спекотним не був, але в районі Палацу було насправді вогненебезпечно. Чисельний натовп, що складався не тільки зі "звичайних смертних", а й з журналістів, фотографів та відомих поважних осіб, прямо на вході утворював собою справжню суміш! Дійсно, в той момент було важко розділити людей по соціальних статусах, всі були поєднані однією цілью - померти та знову народитися під сценою! Власне більшість пристуніх цю мрію здійснила - півтори години драйву в ритмі нон-стоп, скажено щасливі очі та енергія, якою димні люди заряджали один одного навіть на відстані!З приводу шоу все пройшло так, як і планувалося - заповнена зала, потужний саунд, яскраве світло. Як і було обіцяно, кожен на вході у подарунок отримав диск з новим альбомом і мав нагоду придбати merch від гурту. Злагоджена робота димного персоналу і звичайно ж саміх музикантів. В цей раз "Димна Суміш" грала, як в останній - пісні змінювали одна одну і складалося враження, що наступна лунає краще за попередню. Здавалося, що наприкінці концерту станеться вибух!І він таки стався, не в буквальному сенсі звичайно - його зробила велика димна родина. В останні хвилини весь натовп виліз на сцену і на мить змішався з музикантами, в цей момент здавалося, що час зупинився. Було дійсно магічно та атмосферно."Димна Суміш" щиро дякує всім, хто допомогав, співчував, підтримував, продовжує це робити зараз і планує займатися цим в майбутньому!

ФОТО: Юрій Тугушев, Ольга Курносова, Макс Гєлєвєра та Євген Креденцер.


www.dymnasumish.com.ua
www.myspace.com/dymnasumishband

March 20th, 2009

Димна Суміш в клубі "44" - 19 березня 2008

March 2nd, 2009

Весенний концертный сезон открыт! Вчера, 1-го марта, на Площади Независимости был установлен новый рекорд Украины. 350 человек, объевшись блинами, взялись за руки и объеденились в самый большой хоровод. С этим достижением Украину поздравляла группа O.Torvald. Снегопад и гололёд  вперемешку с чистым небом и весенним солнцем никак не повлияли на настроение группы и и концерт прошёл отлично. Наши ФОТО- и ВИДЕО-люди остались очень недовольны погодой - по их словам, она повлияла на качество отчётов. Мне так не кажется, по-моему, всё, как всегда, качественно и атмосферно!
За фото спасибо нашему фотографу
</a></b></a>zenevjeva

ещё несколькоCollapse )

Powered by LiveJournal.com